Novorodenecký workshop

Fotíš bábätká a stále to nie je "ono" ?

 Začínaš fotiť alebo si pokročilý a chceš sa zdokonaliť? 

Objednaj sa na môj workshop

newborn s láskou

Ukážem ti celý môj deň s novorodeniatkom a jeho rodičmi.

Som novorodenecká fotografka s viac ako 10-ročnými skúsenostiam, ktorá sa zamilovala do zachytávania jedinečnosti prvých chvíľ života. Keďže som si sama prešla cez fotenia v domácnostiastiach, fotenie vo vlastnej obývačke či maličkom ateliéri bez denného svetla, až po štúdio, ktoré som si vytvorila. Viem ti posunúť kopec odporúčaní podľa toho v akom prostredí sa rozhodneš fotiť ty.

Na workshope budeme mať bábätko do 14 dní s rodičmi. Prejdeme si spolu celým mojim dňom, ako fotím novorodeniatka ja, ako urobiť fotky, ktoré budú rodičia milovať.

Dostaneš certifikát o absolvovaní novorodeneckého workshopu u mňa.

Pripravíme spolu štúdio, výber outfitov, rekvizít, preberieme si komunikáciu s rodičmi, príprava bábätka na fotenie, základy bezpečnosti, uspávanie, fotenie mojim štýlom bábätka samotného aj s rodičmi. Ukážem ti ako upravujem fotografie v LR a PS. Bude priestor aj na otázky a diskusiu. Fotky, ktoré na workshope urobíš, možes použiť vo svojom portfóliu.  Je potrebné ovládať svoj fotoaparát. Na workshope sa môže zúčastniť fotograf žijúci, alebo pracujúci min. 60km od Modry. 

Cena individuálneho intenzívneho novorodeneckého workshopu je 650e. Na dátume sa vieme dohodnúť spolu. V cene je obed a darček. Cena skupinového workshopu je 490e kde je max počet 3 účastníci. 

Veľmi sa na teba teším.

Najbližší workshop: 15.5.2024

Najbližší skupinový workshop: 15.5.2024